الکترو گیربکس کرانویل پنیون اس ای دبلیو


گیربکس sew سامی صنعت فروشنده الکترو گیربکس کرانویل پنیون Sew


مدل های قابل ارایه عبارتند از گیربکس شافت مستقیم SEW ،گیربکس هلیکال SEW ،گیربکس حلزونی SEW ، گیربکس کرانویل پینیون SEW ، گیربکس کرانویل SEW ،قیمت موتور گیربکس SEW ،کاتالوگ موتور گیربکس SEW ،قیمت گیربکس SEW ،نمایندگی فروش گیربکس SEW ،موتور گیربکس SEW ،نمایندگی موتور گیربکس SEW ،نمایندگی گیربکس SEW ،کاتالوگ گیربکس SEW ،فروش گیربکس SEW ،الکتروگیربکس SEW ،نمایندگی الکتروموتور SEW ،لیست قیمت موتور گیربکس، لیست قیمت گیربکس  گیربکس صنعتی SEW تجهیزی است که نیروی مکانیکی را از یک منبع نیرو(الکتروموتور) گرفته و با دور و قدرت مشخص به مصرف کننده انتقال میدهد. این نوع از جعبه دنده ها بسیار قدرتمند و مقاوم می باشند.محصولات این شرکت در صنایع مختلف از قبیل صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، صنایع غذایی ، صنایع سیمان و معادن ، صنایع فولاد و آهن ، صنایع لجستیک و بسته بندی ، نوار نقاله ، جرثقیل و … کاربرد دارد.حالا بعد از آشنایی مختصر با کمپانی SEW و محصولات شرکت به معرفی گیربکس های SEW می پردازیم  
 • استفاده از چدن ریخته گری شده برای پوسته گیربکس و همچنین استفاده از پوسته آلومینیومی در برخی مدل ها

 • امکان نصب دستگاه به صورت پایه دار و فلنجی

 • نصب گیربکس در شرایط مختلف با توجه به محل قرارگیری شفت گیربکس

 • امکان نصب دستگاه به صورت افقی و عمودی با توجه به شرایط مورد نیاز مصرف کننده

 • استفاده از استنلس استیل برای شفت دستگاه و چرخ دنده ها

 • مقاومت بالا

 • تحمل گشتاور بالا در ورودی

 • ارایه گشتاور بالا در خروجی گیربکس استاندارد (Standard Gear Motor/Gear Unit)گیربکس صنعتی (Industrial Gearbox)گیربکس دور متغیر (Variable Speed Gearbox) (Standard Gear Motor/Gear Unit)گیربکس استاندارد SEW در واقع یک واسطه بين منبع توان و مصرف کننده توان مي باشد که بین این دو يک ارتباط برقرار می کند.گیربکس استاندارد به نسبت گیربکس صنعتی حجم کمتری دارد و سبک تر است و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر است. و بازه گشتاوری کمتری را ارائه می دهند. گیربکس استاندارد SEW بیشتر بصورت موتورگیربکس و بصورت کوپل شده با الکتروموتور ارائه می شود.  
 • کیفیت و راندمان بالا که SEW را به یک برند برتر درتولید گیربکس تبدیل کرده

 • گستردگی و تنوع محصولات SEW

 • کاربری در صنایع مختلف پتروشیمی، نفت، فولاد، سیمان وغیره به علت تنوع محصولات

 • بکارگیری متخصصین و کارشناسان حرفه ای در کارخانه ها و شعب این کمپانی در ۴۸ کشور جهان

 • شناسایی نیاز مشتریان و به روز کردن تولیدات

 • استفاده از بهترین و به روز ترین تکنولوژی های صنعتی

 • بهبود کیفیت و کارایی روزانه با تلاش بیش از ۵۰۰ محقق و کارشناس متخصص

 • پیشگام در تکنولوژی تولید حرکت و اتوماسیون جهان

 • تلاش برای حل سریع مشکلات در زمینه ی حرکت، دینامیک و انتقال


گیربکس SEW


موتور گیربکس SEW


الکتروگیربکس SEW


گیربکس المانی SEW


 


در SEW-EURODRIVE ، ما فقط محصول را عرضه نمی کنیم. ما در بهینه سازی فرایندهای شما از شما پشتیبانی می کنیم. آیا می خواهید فرآیندهای کالاهای ورودی خود را خودکار کرده و جریان کالاها را بهینه کنید؟ برچسب بارکد DriveTag ما راه حل شماست! این به طور قابل توجهی بهره وری از جریان مواد ، راه اندازی و تحویل شما را افزایش می دهد.


 


 


 


DriveTags بارکدهای کاربردی با داده های تعریف شده توسط شما هستند. به عنوان مثال ، آنها ممکن است حاوی شماره سریال SEW ، شماره مواد شما یا شماره پروژه شما باشند. آنها به شما امکان می دهند درایوها را به سادگی و الکترونیکی شناسایی کنید. بعلاوه ، کلیه تحویلات و پردازش داخلی آنها با استفاده از DriveTag به طور موثر قابل کنترل است. زمان و تلاش لازم در بخش دریافت شما کاهش یافته و جریان مواد داخلی پویاتر می شود.


 


 


 


حداکثر برد دامنه سرعت دنده


 


 


 


به حداکثر رساندن محدوده سرعت چرخ دنده ، مقاله سفید فنی SEW-EURODRIVE است که نحوه کار با VFD های بالاتر از 60 هرتز را برای افزایش دامنه سرعت موتور دنده ، بهبود ثبات سیستم و کاهش هزینه نشان می دهد. در حقیقت ، کارکردن VFD ها تا 120 هرتز ممکن است به طور قابل توجهی عملکرد موتور دنده را افزایش دهد.


 


 


 


بسیاری از مهندسان تصور می کنند که اینورتر و موتور دنده باید در آستانه 60 هرتز کار کنند. برخی فکر می کنند رفتن به یک سرعت بالا بالای 60Hz ممکن است باعث گرم شدن بیش از حد موتور شود. اما در واقعیت ، توقف در 60 هرتز ممکن است باعث گرم شدن بیش از حد موتور با سرعت کم شود.


 


 


 


گیربکس SEW


موتور گیربکس SEW


الکتروگیربکس SEW


گیربکس المانی SEW


 


 


با استفاده از یک سیستم محرکه با دقت طراحی شده و نسبت صحیح ، فشار دادن فرکانس کاری بالاتر از 60 هرتز با استفاده از یکی از دو روش کنترل اثبات شده - ضعیف شدن میدان یا شارژ بیش از حد - امکان پذیر است. در مورد هر دو روش ، همراه با نمودارها و فرمول های فنی ، به تفصیل بحث شده است. از طریق یک مثال انتقال متداول ، مقاله نشان می دهد که چگونه یک موتور دنده را به درستی انتخاب کنید که به روش های زیر عملکرد را به طور قابل توجهی افزایش می دهد:


 


 


 


• با کاهش عدم تطابق اینرسی پایداری را افزایش دهید


 


• دامنه سرعت موجود را گسترده کنید


 


• فن گران قیمت تهویه را با سرعت کم از بین ببرید


 


• گرمای بیش از حد موتور را با سرعت کم از بین ببرید


 


• استفاده از موتور کوچکتر را فعال کنید


 


گیربکس SEW


موتور گیربکس SEW


الکتروگیربکس SEW


گیربکس المانی SEW


 


BNP موتورهای SEW-EURODRIVE’S MOVIGEAR® و DRC را تحت تأثیر قرار دهید


 


BNP Associated ، Inc. ، مشاور برجسته در صنعت حمل و نقل و انتقال چمدان فرودگاه ، سیستم رانندگی مکاترونیک SEW-EURODRIVE’S MOVIGEAR® و موتور الکترونیکی DRC .. برای استفاده در پروژه های خود تأیید شده است


 


MOVIGEAR یک راه حل درایو کاملاً کارآمد است که ترکیبی از یک موتور مغناطیسی دائمی دارد ، چرخ دنده مارپیچ و VFD را در یک واحد طراحی شده آرگونومیک دارد.


 


موتور الکترونیکی DRC .. الکترونیک تلفیقی را با یک موتور موتور دائمی ممکن است ترکیب کند که اگر بتوانید با سایر تجهیزات کارآمد SEW-EURODRIVE استفاده کنید.


 


تحقیق مستقل 20-30 ٪ صرفاً جوی در انرژی وقتی از MOVIGEAR استفاده می شود ثابت شده است. با این شرایط ، تأسیسات واقعی در برخی موارد 50 ٪ و بیشتر صرف جوی در انرژی نشان داده اند.


 


تأیید BNP یک آزمایش دقیق انجام می دهد و آزمایش می کند که کاملاً مطبوعات را با بخش مستقر در دنور انجام می دهد BNP انجام شد ، عالی شد. یک واحد MOVIGEAR و یک موتور الکترونیکی DRC .. نصب شده بر روی یک واحد دنده KT49 هر کدام تحت شرایط کامل بدون خرابی و فرسودگی برای مدت یک میلیون چرخه در حال کار وجود دارد.


 


پارامترهای زیر در فرآیند ثبت ثبت شد:


 


مصرف برق


درجه حرارت


سطح صدا


گشتاور


سرعت


Lyman، SC - 21 اکتبر 2016 - موتورهای دنده ای جمع و جور K19 ، K29 ، K39 و K49 از SEW-EURODRIVE بهترین گزینه برای نوار نقاله در صنایع غذایی ، نوشیدنی ، فرودگاه و حمل و نقل مواد و همچنین سایر تدارکات هستند.


 


 


 


سری K19-K49 شامل چگالی گشتاور بالا ، سرعت زیاد و کارایی بالا در یک پیکربندی زاویه راست است. طراحی منحصر به فرد 2 مرحله ای آنها ترکیبی از یک مرحله دنده مارپیچ و یک مرحله دنده هیپوئید است. نتیجه ترکیبی از اصطکاک غلتکی و اصطکاک لغزشی است که حداقل بازده را با بازده کلی از 90٪ تا 96٪ ، بسته به نسبت ، از دست می دهد. اکنون می توانید بدون نیاز به استفاده از واحد دنده ناکارآمد کرم که انرژی را هدر می دهد ، در یک طراحی زاویه دار به سرعت بالا برسید.


 


 


 


حتی با طراحی جمع و جور آنها ، محدوده گشتاور برای چهار اندازه 700-442،000 پوند در است. آنها همچنین با تعمیر و نگهداری کم و مصرف انرژی پایین ، بقیه خط دنده SEW-EURODRIVE را دنبال می کنند.


 


 


واحدهای دنده سروو سنکرون از دقت بیشتر در سرعت های بالاتر و زمان چرخه اطمینان می یابند


 


 


Lyman، SC - 7 مه 2009 - افزایش انعطاف پذیری و بهره وری برای سیستم های تولید خودکار توسط SEW-EURODRIVE در یک خانواده جدید از واحدهای دنده سروو همزمان ارائه می شود. از این خط تولید مدولار می توان برای ایجاد بیش از 6000 راه حل مختلف یکپارچه استفاده کرد که چرخ دنده های سروو را مستقیماً با موتورهای همزمان هماهنگ می کند.


 


 


 


این واحدهای دنده سروو سیاره ای و مارپیچ با واکنش کم ، دارای گشتاور بالاتر و دقت بهتر در سرعت های بالاتر هستند. دامنه های کوچک و سبک PSC ، PSF و BSF دارای دامنه گشتاور 25 تا 3000 نیوتن متر در 18 مدل مختلف هستند. آنها با سرعت ورودی حداکثر 6000 دور در دقیقه با 15 نسبت صحیح از 3 به 100 و عکس العمل محیطی تا 1 قوس دقیقه در دسترس هستند. این طیف گسترده ، سازندگان تجهیزات را قادر می سازند تا عملکرد بهتر و بهره وری عملیاتی را بدون خرید قابلیت های بیش از نیاز خود ، ارائه دهند.


 


 


 


واحدهای دنده سروو مارپیچ جدید BSF و واحدهای سروو سیاره ای PSC و PSF می توانند مستقیماً روی سرو موتورهای همزمان DS ، CM و CMP پویای SEW نصب شوند. این امر باعث می شود شافت موتور به پایه ورودی واحد دنده متصل شود و دیگر نیازی به آداپتور با اتصال گیره نیست. این موتورهای دنده ای طراحی کاملاً مثبتی از شافت موتور تا شافت خروجی واحد دنده ارائه می دهند. این طراحی نه تنها از لحاظ کوچکتر بودن و سبک بودن درایو ، بلکه از زمان چرخش نیز کوتاهتر است زیرا موتور دنده می تواند با استحکام پیچشی قابل ملاحظه تری به صورت پویا عمل کند. این یک گزینه کم هزینه است که همچنین ایمن تر است زیرا خطر شل شدن اتصالات غیر مثبت را از بین می برد.


 


 


 


این واحدهای سروو جمع و جور و قدرتمند می توانند با سرعت بالا کار کنند و طیف وسیعی از مزایا را ارائه دهند:


 


بیشترین گشتاور مجاز و بارهای بیش از حد مجاز


سطح کارایی بالا


استحکام پیچشی بالا


نسبت دنده عدد صحیح دقیق


عملکرد عملیاتی بدون استفاده از چرخ دنده در حال اجرا


واکنش مداوم محیطی کم


دمای عملکرد پایین و تولید سر و صدا


قابلیت اطمینان ، در دسترس بودن و عمر طولانی بسیار بالا


 


رویکرد مدولار SEW برای طراحی به این معنی است که هر یک از این موتور دنده های سروو در اندازه های مختلف ، طرح های شافت ، دامنه واکنش و گزینه های نصب موجود است. موتورهای دنده AC ، گیربکس های سروو و درایو های الکترونیکی SEW به منظور سفارش در کارخانه های مونتاژ محلی در ایالات متحده و سراسر جهان ساخته شده اند ، به سازندگان ماشین این امکان را می دهد تا تجهیزات را برای دستیابی به سرعت های بالاتر ، دقت بیشتر و قابلیت اطمینان بیشتر مشتری بخواهند.


 


 


 


SEW با ارائه گسترده موتور مدولار ، دنده و قطعات الکترونیکی ، طیف وسیعی از گزینه های سرعت ، گشتاور و کنترل را برای طراحان فراهم می کند. این مدولاراسیون سازندگان تجهیزات را قادر می سازد تا دقیقاً با نیازهای برنامه حرکت مطابقت داشته باشند.


 


 


گیربکس SEW


موتور گیربکس SEW


الکتروگیربکس SEW


گیربکس المانی SEW


 فروش محصولات گیربکس sew


الکتروگیربکس sew


موتور گیربکس sew


گیربکس المانی sew


 


راه حل های قابل اعتماد تعمیر و نگهداری SEW


محصولات دنده SEW کلاس جهانی


مهندسین مجرب برای تجزیه و تحلیل ، شناسایی و تعمیر مشکلات


محصولات و خدمات تعمیر و نگهداری مجاز UL


مشاوره فردی برای مشتریان در آمریکای شمالی


 


خدمات تعمیر ، بازسازی و بازسازی گیربکس SEW Eurodrive


 


ما در Motor & Gear Engineering، Inc. به ارائه محصولات جدید گیربکس و آخرین راه حل های تعمیر و نگهداری افتخار می کنیم. اکنون ، ما با یک مارک مشهور دیگر همکاری کرده ایم تا خدمات خود را به مشتریان بیشتری گسترش دهیم. ما خوشحالیم که اعلام می کنیم که گیربکس ، موتور دنده و واحد دنده SEW-Eurodrive را ارائه می دهیم.


 


SEW Eurodrive پیشرو در تولید محصولات محرک برای صنایع مختلف است. آنها به دلیل دانش مهندسی و تعهد به کیفیت مورد ستایش قرار می گیرند. در Motor & Gear Engineering، Inc ، ما با ارائه محصولات دنده ای SEW در کلاس جهانی با این ایده آل ها مطابقت داریم و آنها را با خدمات تعمیر و نگهداری گیربکس SEW Eurodrive پشتیبانی می کنیم.


انواع واحد دنده SEW-Eurodrive


 


برای اطمینان از تأمین نیازهای مشتری ، کل مجموعه محصولات دنده SEW را ارائه می دهیم:


 


سری RM


موتورهای DAS


تک مرحله سری RX


Spiroplane Gear Motors


موتورهای ترمز AC و AC


چرخ دنده سرعت متغیر


سری R دو و سه مرحله


واحدهای دنده ای / مارپیچ مارپیچ


واحدهای دنده / موتور کرم حلزونی


شفت موازی واحد دنده مارپیچ / موتور


 


خدمات تعمیر و نگهداری گیربکس EW


 


وقتی نوبت به تعمیر و نگهداری می رسد ، ما توانایی ارائه خدمات برای نگهداری چرخ دنده ها و موتورهای SEW شما را در شرایط عالی داریم. تیم ما شامل گروهی از مهندسان با استعداد است ، که از تجربیات خود برای تجزیه و تحلیل ، شناسایی و تعمیر مشکلات احتمالی شما با گیربکس یا موتور استفاده می کنند. ما می توانیم عملکرد واحد دنده شما را از نظر رتبه بندی گشتاور ، سرعت خروجی و بازده انرژی افزایش دهیم تا به چند مورد اشاره کنیم.


خدمات ساخت ، تعمیر و نگهداری ما شامل:


 


خدمات کروم مجدد


جوشکاری و ساخت


قابلیت های مهندسی معکوس


تعمیر شفت و غلتک و ساخت و ساز


تعمیر موتور هیدرولیک و پنوماتیک


ساخت سفارشی قطعات تعویض


دنده هوبینگ و سنگ زنی داخلی و OD به AGMA12


 


قابلیت های فنی


 


ما به دلیل فروشگاه ماشین آلات 26000 فوت مربع و تجهیزات برجسته تعمیر و نگهداری قادر به ارائه خدمات فوق هستیم.


توانایی های فنی ما شامل موارد زیر است:


 


تست برق: 6 کیلو وات


خاموش شدن موتور: 600v 600a 3ph


از دست دادن هسته: 500 اسب بخار


چرخش افقی: 30؟


چرخش عمودی: 44 ″ OD x 36


هوبینگ دنده: 1/4 تا 92 ″ ، 96 - 1 DP (25 حالت)


چرخ دنده: 1 ″ تا 30 ″ ، 16 تا 1.5 dp (15 مد)


شکل دنده: OD ، شناسه تا 30؟


جوشکاری: TIG ، MIG ، پلاسما


چرخش: به 30 ″ OD x 200 ″ طول


فرز: آسیاب با مشخصات بزرگ 84x120x48 مکعب


عملیات حرارتی: 26 × 30 2000


 


در Motor & Gear Engineering، Inc. ، کلیه محصولات و خدمات تعمیر و نگهداری ما دارای گواهینامه UL (Underwriters Laboratories) هستند. ما پیشروترین ارائه دهنده خدمات تعمیر گیربکس SEW در جورجیا هستیم. ما با مشتریان کار می کنیم تا واحد دنده بهینه را پیدا کنیم که بتواند از کاربردهای صنعتی آنها پشتیبانی کند. ما همچنین مشاوره های فردی برای مشتریان در سراسر آمریکای شمالی ارائه می دهیم و تجربه زیادی در زمینه مشکلات مقاوم سازی واحد داریم. ما تا آخر شریک مهندسی گیربکس شما هستیم.


  


از محصولات و خدمات ارائه شده در این مجموعه می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

الکترو گیربکس کرانویل پنیون Sew

خرید الکترو گیربکس کرانویل پنیون Sew

فروش الکترو گیربکس کرانویل پنیون Sew

قیمت الکترو گیربکس کرانویل پنیون Sew

نمایندگی الکترو گیربکس کرانویل پنیون Sew

نماینده الکترو گیربکس کرانویل پنیون Sew لطفا جهت اطلاع از ویژگی های محصولات و خدمات این مجموعه و اطلاع از قیمت های رقابتی آن ها با شماره تماس های مجموعه و مشاورین ما ارتباط برقرار نمایید.