نمایندگی الکترو گیربکس اس ای دبلیو


گیربکس sew سامی صنعت نمایندگی الکترو گیربکس SEW

مدل های قابل ارایه عبارتند از گیربکس شافت مستقیم اس ای دبلیو ،گیربکس هلیکال اس ای دبلیو ،گیربکس حلزونی اس ای دبلیو ، گیربکس کرانویل پینیون اس ای دبلیو ، گیربکس کرانویل اس ای دبلیو ،قیمت موتور گیربکس اس ای دبلیو ،کاتالوگ موتور گیربکس اس ای دبلیو ،قیمت گیربکس اس ای دبلیو ،نمایندگی فروش گیربکس اس ای دبلیو ،موتور گیربکس اس ای دبلیو ،نمایندگی موتور گیربکس اس ای دبلیو ،نمایندگی گیربکس اس ای دبلیو ،کاتالوگ گیربکس اس ای دبلیو ،فروش گیربکس اس ای دبلیو ،الکتروگیربکس اس ای دبلیو ،نمایندگی الکتروموتور اس ای دبلیو ،لیست قیمت موتور گیربکس، لیست قیمت گیربکس

گیربکس صنعتی اس ای دبلیو تجهیزی است که نیروی مکانیکی را از یک منبع نیرو(الکتروموتور) گرفته و با دور و قدرت مشخص به مصرف کننده انتقال میدهد. این نوع از جعبه دنده ها بسیار قدرتمند و مقاوم می باشند.محصولات این شرکت در صنایع مختلف از قبیل صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، صنایع غذایی ، صنایع سیمان و معادن ، صنایع فولاد و آهن ، صنایع لجستیک و بسته بندی ، نوار نقاله ، جرثقیل و … کاربرد دارد.حالا بعد از آشنایی مختصر با کمپانی اس ای دبلیو و محصولات شرکت به معرفی گیربکس های اس ای دبلیو می پردازیم

استفاده از چدن ریخته گری شده برای پوسته گیربکس و همچنین استفاده از پوسته آلومینیومی در برخی مدل ها

امکان نصب دستگاه به صورت پایه دار و فلنجی

نصب گیربکس در شرایط مختلف با توجه به محل قرارگیری شفت گیربکس

امکان نصب دستگاه به صورت افقی و عمودی با توجه به شرایط مورد نیاز مصرف کننده

استفاده از استنلس استیل برای شفت دستگاه و چرخ دنده ها

مقاومت بالا

تحمل گشتاور بالا در ورودی

ارایه گشتاور بالا در خروجی

گیربکس استاندارد (Standard Gear Motor/Gear Unit)گیربکس صنعتی (Industrial Gearbox)گیربکس دور متغیر (Variable Speed Gearbox)

(Standard Gear Motor/Gear Unit)گیربکس استاندارد اس ای دبلیو در واقع یک واسطه بین منبع توان و مصرف کننده توان می باشد که بین این دو یک ارتباط برقرار می کند.گیربکس استاندارد به نسبت گیربکس صنعتی حجم کمتری دارد و سبک تر است و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر است. و بازه گشتاوری کمتری را ارائه می دهند. گیربکس استاندارد اس ای دبلیو بیشتر بصورت موتورگیربکس و بصورت کوپل شده با الکتروموتور ارائه می شود.

کیفیت و راندمان بالا که اس ای دبلیو را به یک برند برتر درتولید گیربکس تبدیل کرده

گستردگی و تنوع محصولات اس ای دبلیو

کاربری در صنایع مختلف پتروشیمی، نفت، فولاد، سیمان وغیره به علت تنوع محصولات

بکارگیری متخصصین و کارشناسان حرفه ای در کارخانه ها و شعب این کمپانی در ۴۸ کشور جهان

شناسایی نیاز مشتریان و به روز کردن تولیدات

استفاده از بهترین و به روز ترین تکنولوژی های صنعتی

بهبود کیفیت و کارایی روزانه با تلاش بیش از ۵۰۰ محقق و کارشناس متخصص

پیشگام در تکنولوژی تولید حرکت و اتوماسیون جهان

تلاش برای حل سریع مشکلات در زمینه ی حرکت، دینامیک و انتقالگیربکس اس ای دبلیو

موتور گیربکس اس ای دبلیو

الکتروگیربکس اس ای دبلیو

گیربکس المانی اس ای دبلیودر اس ای دبلیو-EURODRIVE ، ما فقط محصول را عرضه نمی کنیم. ما در بهینه سازی فرایندهای شما از شما پشتیبانی می کنیم. آیا می خواهید فرآیندهای کالاهای ورودی خود را خودکار کرده و جریان کالاها را بهینه کنید؟ برچسب بارکد DriveTag ما راه حل شماست! این به طور قابل توجهی بهره وری از جریان مواد ، راه اندازی و تحویل شما را افزایش می دهد.

DriveTags بارکدهای کاربردی با داده های تعریف شده توسط شما هستند. به عنوان مثال ، آنها ممکن است حاوی شماره سریال اس ای دبلیو ، شماره مواد شما یا شماره پروژه شما باشند. آنها به شما امکان می دهند درایوها را به سادگی و الکترونیکی شناسایی کنید. بعلاوه ، کلیه تحویلات و پردازش داخلی آنها با استفاده از DriveTag به طور موثر قابل کنترل است. زمان و تلاش لازم در بخش دریافت شما کاهش یافته و جریان مواد داخلی پویاتر می شود.

حداکثر برد دامنه سرعت دنده

به حداکثر رساندن محدوده سرعت چرخ دنده ، مقاله سفید فنی اس ای دبلیو-EURODRIVE است که نحوه کار با VFD های بالاتر از 60 هرتز را برای افزایش دامنه سرعت موتور دنده ، بهبود ثبات سیستم و کاهش هزینه نشان می دهد. در حقیقت ، کارکردن VFD ها تا 120 هرتز ممکن است به طور قابل توجهی عملکرد موتور دنده را افزایش دهد.

بسیاری از مهندسان تصور می کنند که اینورتر و موتور دنده باید در آستانه 60 هرتز کار کنند. برخی فکر می کنند رفتن به یک سرعت بالا بالای 60Hz ممکن است باعث گرم شدن بیش از حد موتور شود. اما در واقعیت ، توقف در 60 هرتز ممکن است باعث گرم شدن بیش از حد موتور با سرعت کم شود.

گیربکس اس ای دبلیو

موتور گیربکس اس ای دبلیو

الکتروگیربکس اس ای دبلیو

گیربکس المانی اس ای دبلیو

با استفاده از یک سیستم محرکه با دقت طراحی شده و نسبت صحیح ، فشار دادن فرکانس کاری بالاتر از 60 هرتز با استفاده از یکی از دو روش کنترل اثبات شده - ضعیف شدن میدان یا شارژ بیش از حد - امکان پذیر است. در مورد هر دو روش ، همراه با نمودارها و فرمول های فنی ، به تفصیل بحث شده است. از طریق یک مثال انتقال متداول ، مقاله نشان می دهد که چگونه یک موتور دنده را به درستی انتخاب کنید که به روش های زیر عملکرد را به طور قابل توجهی افزایش می دهد:

• با کاهش عدم تطابق اینرسی پایداری را افزایش دهید• دامنه سرعت موجود را گسترده کنید• فن گران قیمت تهویه را با سرعت کم از بین ببرید• گرمای بیش از حد موتور را با سرعت کم از بین ببرید• استفاده از موتور کوچکتر را فعال کنیدگیربکس اس ای دبلیو

موتور گیربکس اس ای دبلیو

الکتروگیربکس اس ای دبلیو

گیربکس المانی اس ای دبلیوBNP موتورهای اس ای دبلیو-EURODRIVE’S MOVIGEAR® و DRC را تحت تأثیر قرار دهیدBNP Associated ، Inc. ، مشاور برجسته در صنعت حمل و نقل و انتقال چمدان فرودگاه ، سیستم رانندگی مکاترونیک اس ای دبلیو-EURODRIVE’S MOVIGEAR® و موتور الکترونیکی DRC .. برای استفاده در پروژه های خود تأیید شده استMOVIGEAR یک راه حل درایو کاملاً کارآمد است که ترکیبی از یک موتور مغناطیسی دائمی دارد ، چرخ دنده مارپیچ و VFD را در یک واحد طراحی شده آرگونومیک دارد.موتور الکترونیکی DRC .. الکترونیک تلفیقی را با یک موتور موتور دائمی ممکن است ترکیب کند که اگر بتوانید با سایر تجهیزات کارآمد اس ای دبلیو-EURODRIVE استفاده کنید.تحقیق مستقل 20-30 ٪ صرفاً جوی در انرژی وقتی از MOVIGEAR استفاده می شود ثابت شده است. با این شرایط ، تأسیسات واقعی در برخی موارد 50 ٪ و بیشتر صرف جوی در انرژی نشان داده اند.تأیید BNP یک آزمایش دقیق انجام می دهد و آزمایش می کند که کاملاً مطبوعات را با بخش مستقر در دنور انجام می دهد BNP انجام شد ، عالی شد. یک واحد MOVIGEAR و یک موتور الکترونیکی DRC .. نصب شده بر روی یک واحد دنده KT49 هر کدام تحت شرایط کامل بدون خرابی و فرسودگی برای مدت یک میلیون چرخه در حال کار وجود دارد.پارامترهای زیر در فرآیند ثبت ثبت شد:مصرف برق

درجه حرارت

سطح صدا

گشتاور

سرعت

Lyman، SC - 21 اکتبر 2016 - موتورهای دنده ای جمع و جور K19 ، K29 ، K39 و K49 از اس ای دبلیو-EURODRIVE بهترین گزینه برای نوار نقاله در صنایع غذایی ، نوشیدنی ، فرودگاه و حمل و نقل مواد و همچنین سایر تدارکات هستند.

سری K19-K49 شامل چگالی گشتاور بالا ، سرعت زیاد و کارایی بالا در یک پیکربندی زاویه راست است. طراحی منحصر به فرد 2 مرحله ای آنها ترکیبی از یک مرحله دنده مارپیچ و یک مرحله دنده هیپوئید است. نتیجه ترکیبی از اصطکاک غلتکی و اصطکاک لغزشی است که حداقل بازده را با بازده کلی از 90٪ تا 96٪ ، بسته به نسبت ، از دست می دهد. اکنون می توانید بدون نیاز به استفاده از واحد دنده ناکارآمد کرم که انرژی را هدر می دهد ، در یک طراحی زاویه دار به سرعت بالا برسید.

حتی با طراحی جمع و جور آنها ، محدوده گشتاور برای چهار اندازه 700-442،000 پوند در است. آنها همچنین با تعمیر و نگهداری کم و مصرف انرژی پایین ، بقیه خط دنده اس ای دبلیو-EURODRIVE را دنبال می کنند.

واحدهای دنده سروو سنکرون از دقت بیشتر در سرعت های بالاتر و زمان چرخه اطمینان می یابند

Lyman، SC - 7 مه 2009 - افزایش انعطاف پذیری و بهره وری برای سیستم های تولید خودکار توسط اس ای دبلیو-EURODRIVE در یک خانواده جدید از واحدهای دنده سروو همزمان ارائه می شود. از این خط تولید مدولار می توان برای ایجاد بیش از 6000 راه حل مختلف یکپارچه استفاده کرد که چرخ دنده های سروو را مستقیماً با موتورهای همزمان هماهنگ می کند.

این واحدهای دنده سروو سیاره ای و مارپیچ با واکنش کم ، دارای گشتاور بالاتر و دقت بهتر در سرعت های بالاتر هستند. دامنه های کوچک و سبک PSC ، PSF و BSF دارای دامنه گشتاور 25 تا 3000 نیوتن متر در 18 مدل مختلف هستند. آنها با سرعت ورودی حداکثر 6000 دور در دقیقه با 15 نسبت صحیح از 3 به 100 و عکس العمل محیطی تا 1 قوس دقیقه در دسترس هستند. این طیف گسترده ، سازندگان تجهیزات را قادر می سازند تا عملکرد بهتر و بهره وری عملیاتی را بدون خرید قابلیت های بیش از نیاز خود ، ارائه دهند.

واحدهای دنده سروو مارپیچ جدید BSF و واحدهای سروو سیاره ای PSC و PSF می توانند مستقیماً روی سرو موتورهای همزمان DS ، CM و CMP پویای اس ای دبلیو نصب شوند. این امر باعث می شود شافت موتور به پایه ورودی واحد دنده متصل شود و دیگر نیازی به آداپتور با اتصال گیره نیست. این موتورهای دنده ای طراحی کاملاً مثبتی از شافت موتور تا شافت خروجی واحد دنده ارائه می دهند. این طراحی نه تنها از لحاظ کوچکتر بودن و سبک بودن درایو ، بلکه از زمان چرخش نیز کوتاهتر است زیرا موتور دنده می تواند با استحکام پیچشی قابل ملاحظه تری به صورت پویا عمل کند. این یک گزینه کم هزینه است که همچنین ایمن تر است زیرا خطر شل شدن اتصالات غیر مثبت را از بین می برد.

این واحدهای سروو جمع و جور و قدرتمند می توانند با سرعت بالا کار کنند و طیف وسیعی از مزایا را ارائه دهند:بیشترین گشتاور مجاز و بارهای بیش از حد مجاز

سطح کارایی بالا

استحکام پیچشی بالا

نسبت دنده عدد صحیح دقیق

عملکرد عملیاتی بدون استفاده از چرخ دنده در حال اجرا

واکنش مداوم محیطی کم

دمای عملکرد پایین و تولید سر و صدا

قابلیت اطمینان ، در دسترس بودن و عمر طولانی بسیار بالارویکرد مدولار اس ای دبلیو برای طراحی به این معنی است که هر یک از این موتور دنده های سروو در اندازه های مختلف ، طرح های شافت ، دامنه واکنش و گزینه های نصب موجود است. موتورهای دنده AC ، گیربکس های سروو و درایو های الکترونیکی اس ای دبلیو به منظور سفارش در کارخانه های مونتاژ محلی در ایالات متحده و سراسر جهان ساخته شده اند ، به سازندگان ماشین این امکان را می دهد تا تجهیزات را برای دستیابی به سرعت های بالاتر ، دقت بیشتر و قابلیت اطمینان بیشتر مشتری بخواهند.

اس ای دبلیو با ارائه گسترده موتور مدولار ، دنده و قطعات الکترونیکی ، طیف وسیعی از گزینه های سرعت ، گشتاور و کنترل را برای طراحان فراهم می کند. این مدولاراسیون سازندگان تجهیزات را قادر می سازد تا دقیقاً با نیازهای برنامه حرکت مطابقت داشته باشند.

فروش محصولات گیربکس اس ای دبلیو

الکتروگیربکس اس ای دبلیو

موتور گیربکس اس ای دبلیو

گیربکس المانی اس ای دبلیوراه حل های قابل اعتماد تعمیر و نگهداری اس ای دبلیو

محصولات دنده اس ای دبلیو کلاس جهانی

مهندسین مجرب برای تجزیه و تحلیل ، شناسایی و تعمیر مشکلات

محصولات و خدمات تعمیر و نگهداری مجاز UL

مشاوره فردی برای مشتریان در آمریکای شمالیخدمات تعمیر ، بازسازی و بازسازی گیربکس اس ای دبلیو Eurodriveما در Motor & Gear Engineering، Inc. به ارائه محصولات جدید گیربکس و آخرین راه حل های تعمیر و نگهداری افتخار می کنیم. اکنون ، ما با یک مارک مشهور دیگر همکاری کرده ایم تا خدمات خود را به مشتریان بیشتری گسترش دهیم. ما خوشحالیم که اعلام می کنیم که گیربکس ، موتور دنده و واحد دنده اس ای دبلیو-Eurodrive را ارائه می دهیم.اس ای دبلیو Eurodrive پیشرو در تولید محصولات محرک برای صنایع مختلف است. آنها به دلیل دانش مهندسی و تعهد به کیفیت مورد ستایش قرار می گیرند. در Motor & Gear Engineering، Inc ، ما با ارائه محصولات دنده ای اس ای دبلیو در کلاس جهانی با این ایده آل ها مطابقت داریم و آنها را با خدمات تعمیر و نگهداری گیربکس اس ای دبلیو Eurodrive پشتیبانی می کنیم.

انواع واحد دنده اس ای دبلیو-Eurodriveبرای اطمینان از تأمین نیازهای مشتری ، کل مجموعه محصولات دنده اس ای دبلیو را ارائه می دهیم:سری RM

موتورهای DAS

تک مرحله سری RX

Spiroplane Gear Motors

موتورهای ترمز AC و AC

چرخ دنده سرعت متغیر

سری R دو و سه مرحله

واحدهای دنده ای / مارپیچ مارپیچ

واحدهای دنده / موتور کرم حلزونی

شفت موازی واحد دنده مارپیچ / موتورخدمات تعمیر و نگهداری گیربکس EWوقتی نوبت به تعمیر و نگهداری می رسد ، ما توانایی ارائه خدمات برای نگهداری چرخ دنده ها و موتورهای اس ای دبلیو شما را در شرایط عالی داریم. تیم ما شامل گروهی از مهندسان با استعداد است ، که از تجربیات خود برای تجزیه و تحلیل ، شناسایی و تعمیر مشکلات احتمالی شما با گیربکس یا موتور استفاده می کنند. ما می توانیم عملکرد واحد دنده شما را از نظر رتبه بندی گشتاور ، سرعت خروجی و بازده انرژی افزایش دهیم تا به چند مورد اشاره کنیم.

خدمات ساخت ، تعمیر و نگهداری ما شامل:خدمات کروم مجدد

جوشکاری و ساخت

قابلیت های مهندسی معکوس

تعمیر شفت و غلتک و ساخت و ساز

تعمیر موتور هیدرولیک و پنوماتیک

ساخت سفارشی قطعات تعویض

دنده هوبینگ و سنگ زنی داخلی و OD به AGMA12قابلیت های فنیما به دلیل فروشگاه ماشین آلات 26000 فوت مربع و تجهیزات برجسته تعمیر و نگهداری قادر به ارائه خدمات فوق هستیم.

توانایی های فنی ما شامل موارد زیر است:تست برق: 6 کیلو وات

خاموش شدن موتور: 600v 600a 3ph

از دست دادن هسته: 500 اسب بخار

چرخش افقی: 30؟

چرخش عمودی: 44 ″ OD x 36

هوبینگ دنده: 1/4 تا 92 ″ ، 96 - 1 DP (25 حالت)

چرخ دنده: 1 ″ تا 30 ″ ، 16 تا 1.5 dp (15 مد)

شکل دنده: OD ، شناسه تا 30؟

جوشکاری: TIG ، MIG ، پلاسما

چرخش: به 30 ″ OD x 200 ″ طول

فرز: آسیاب با مشخصات بزرگ 84x120x48 مکعب

عملیات حرارتی: 26 × 30 2000در Motor & Gear Engineering، Inc. ، کلیه محصولات و خدمات تعمیر و نگهداری ما دارای گواهینامه UL (Underwriters Laboratories) هستند. ما پیشروترین ارائه دهنده خدمات تعمیر گیربکس اس ای دبلیو در جورجیا هستیم. ما با مشتریان کار می کنیم تا واحد دنده بهینه را پیدا کنیم که بتواند از کاربردهای صنعتی آنها پشتیبانی کند. ما همچنین مشاوره های فردی برای مشتریان در سراسر آمریکای شمالی ارائه می دهیم و تجربه زیادی در زمینه مشکلات مقاوم سازی واحد داریم. ما تا آخر شریک مهندسی گیربکس شما هستیم.

گیربکس اس ای دبلیو

موتور گیربکس اس ای دبلیو

الکتروگیربکس اس ای دبلیو

گیربکس المانی اس ای دبلیواز محصولات و خدمات ارائه شده در این مجموعه می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

الکترو گیربکس اس ای دبلیو

خرید الکترو گیربکس اس ای دبلیو

فروش الکترو گیربکس اس ای دبلیو

قیمت الکترو گیربکس اس ای دبلیو

نمایندگی الکترو گیربکس اس ای دبلیو

نماینده الکترو گیربکس اس ای دبلیو لطفا جهت اطلاع از ویژگی های محصولات و خدمات این مجموعه و اطلاع از قیمت های رقابتی آن ها با شماره تماس های مجموعه و مشاورین ما ارتباط برقرار نمایید.